Získajte bezplatnú ponuku

Do 5 minút vo vašom maili

O firme Rehau

O firme Rehau2020-06-13T22:52:24+02:00

Spoločnosť REHAU v roku 1948 založil Helmut Wagner. Od založenia prešla mnohými zmenami a rozšírila produkciu o nové riešenia a produkty. Dnes má zázemie v 54 krajinách. Od roku 1992 pôsobí firma REHAU aj na SlovenskuRodinný podnik si aj v budúcnosti chce zachovať štatút nezávislosti. Dôraz kladie na dlhodobé, energeticky šetrné ciele. Centrála spoločnosti Rehau sa zo švajčiarskeho Muri stará o budovanie celosvetovo úspešnej značky. 

Integráciou poznatkov z troch špecifických oborov podnikania – stavebníctvo, automobilový priemysel a ostatný priemysel – si REHAU dlhoročne udržiava konkurenčnú výhodu. Je popredným dodávateľom na trhu v oblasti okenných a fasádnych prvkov, podzemného staviteľstva a technického zabezpečenia budov. Ekologickým spracovaním plastov a ich nahrádzaním polymérmi otvára nové odvetvia použitia. 

REHAU sa ako dodávateľ a inštalatér stropného chladenia, ale aj vykurovania vyznamenal v desiatkach slovenských domácností.  Zavádza do novostavieb aj starších budov efektívny a ekologický spôsob chladeniaRehau je priekopníkom v tejto oblasti. V rámci stropného chladenia zavádza do domácností inteligentný systém NEA 2.0. Jeho prednosťou je možnosť ovládať teploty domácnosti prostredníctvom aplikácie odkiaľkoľvek.

Ak budete pokračovať s využívaním tejto stránky, súhlasíte s tým, že cookies na Vašom zariadení môžu byť použité. Ďalšie informácie nájdete v našej Smernici o ochrane osobných údajov. Súhlasím